مقاله پاورپوینت مدلسازی اثرات انباشته مازاد های مواد مغذی در کشاورزی

مقاله پاورپوینت مدلسازی اثرات انباشته مازاد های مواد مغذی در کشاورزی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مدلسازی اثرات انباشته مازاد های مواد مغذی در کشاورزی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله حسابداری و مهندسی کشاورزی
گرایش های مرتبط با این مقاله حسابداری مالی، اقتصاد کشاورزی، اقتصاد منابع طبیعی، محیط زیست، زراعت و اصلاح نباتات و ژنتیک بیومتری
کد محصول P4001

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
آلاینده های جریان و سهام
حسابداری تراز مواد دینامیکی
سهام و جریانات مواد مغذی در کشاورزی فنلاند
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
اهداف
این بخش نتایج مدل دینامیکی حسابداری تراز مواد برای دو ماده مغذی اصلی در کشاورزی یعنی نیتروژن و فسفر را مطرح می کند. . این برنامه کاربردی دو هدف دارد. اولاً، نشان می دهیم که امکان تخمین جریانات و سهام مواد مغذی با استفاده از داده های موجود میسر می باشد. ثانیاً، هدف ما توضیح در مورد مزایای مدلسازی دینامیکی سهام مواد مغذی می باشد.
جریانات و سهام نیتروژن
توسعه جریانات و سهام نیتروژن تخمین زده شده در شکل 2 نشان داده شده است. شکل 2 جریان نیتروژن (منحنی قرمز) را نشان می دهد که با استفاده از معادله تراز مواد استاتیکی محاسبه شده است و سهام نیتروژن (منحنی سیاه)، که با استفاده از معادله تراز مواد دینامیکی برای سالهای 2009- 1961 محاسبه شده و در واحد کیلوگرم نیوتن در هر هکتار UAA بیان شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.