مقاله پاورپوینت موتور راکت با خرج ستاره ای

مقاله پاورپوینت موتور راکت با خرج ستاره ای
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله موتور راکت با خرج ستاره ای – بالیستیک داخلی ناپایدار
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 31 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و هوافضا
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، ماشینهای الکتریکی، هوش مصنوعی و برق قدرت
کد محصول P3109

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
مدل عددی
پیش بینی شبیه سازی
ملاحظات پایانی

  

بخشی از مقاله
پیش بینی های شبیه سازی
شکل هندسی خرج ستاره ای دارای دو بسامد تشدید اصلی می باشد، یکی برای پیک ستاره در حدود 4200 Hz و یکی در ناوه در حدود 14000 Hz. استفاده از بسامد طبیعی پائین به عنوان بسامد تشدید اصلی در مدل میرایی یا دامپینگ، باعث میرایی درست پیک خرج ستاره ای و میرایی زیاد ناوه خرج ستاره ای می شود.
به منظور حفظ مقدار درست و همسان میرایی در سرتاسر مقطع، به گونه ای که سیستم بنا به انتظار به نسبت میرایی معلوم پاسخ می دهد، ثابت میرایی الگوریتمی که نوسانات بسامد بالاتر را فیلتر می کند، تا حدی افزایش می یابد تا بدین طریق به میرایی ارتعاشات بسامد بالاتر در ناوه خرج ستاره ای کمک شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.