مقاله پاورپوینت موج بر کریستال فوتونی

مقاله پاورپوینت موج بر کریستال فوتونی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله انتشار با تلفات کم در موج برهای کریستالهای فوتونی تا اندازه 60
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 25 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله فیزیک
گرایش های مرتبط با این مقاله فوتونیک، الکترواپتیک، اپتیک و لیزر، نانو تکنولوژی و نجوم و ستاره شناسی
کد محصول P4083

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
طراحی و ساخت
نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
طراحی و ساخت
با به حداقل رساندن دقیق نقایصی  نمونه مقادیر بی نظمی حال در مرتبه1nm  می باشد. محدودیت باقیمانده نویسنده پرتو الکترون ، فیلد نوشتن محدود 100 mm  می باشد. موج برهایی که طول آنها بیشتر از این حد است، نیازمند استیچ فیلدهای متعدد به هم با استفاده از کنترل انترفرومتری هستند که این کار را با صحت 10-50nm  می توان انجام داد.
در رژیم نور کند، به خاطر بهبود تعامل و برهم کنش بین نورو ماده، مد نور نسبت به نقایص حساسیت بیشتری نشان داده و خطاهای استیچ تاثیر بسیار قویتری اعمال می کنند. موج برها با دو هدف نیل به پراکندگی تخت باند با شاخص گروهی حدود ng≈60، مناسب برای کاربردهای غیر خطی و همچنین نیل به عملیاتی با تلفات پائین، طراحی شدند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.