مقاله پاورپوینت برآورد شاخص مکانیزه کردن کشاورزی

مقاله پاورپوینت برآورد شاخص مکانیزه کردن کشاورزی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله برآورد شاخص مکانیزه کردن کشاورزی و تاثیر آن بر روی تولید و عوامل اقتصادی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله علوم اقتصادی و مهندسی کشاورزی
گرایش های مرتبط با این مقاله  اقتصاد کشاورزی، اقتصاد تولید و مدیریت واحدهای کشاورزی، سیاست و توسعه کشاورزی و مکانیزاسیون کشاورزی
کد محصول P3034

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

بازبینی ارزیابی مکانیزه کردن

مواد و روش ها

نتایج و بحث

نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
تاثیر منابع اصلی بر روی بازده محصولات غذایی
بازده محصولات غذایی از ایالتی تا ایالت دیگر، و همچنین در داخل ایالت بعلت تغییرات کشاورزی-آب و هوایی، تنوع تکنولوژیکی و اختلافات اجتماعی-اقتصادی متغیر است.
عوامل اصلی که نیازمند سرمایه گذاری بیشتری هستند، یعنی به اختصار، کود شیمیایی، آبیاری و نیروی مزرعه، انتخاب شدند تا تاثیر آنها را بر روی بازده محصول از طریق برگشت های خطی چندگانه ارزیابی کنند.
گرایش به استفاده از نیروی مزرعه و تاثیر آن بر روی بازده حبوبات
سینگ و دی و آلام و سینگ، این موضوع را تحلیل کردند که وقتی کشاورزان از کشاورزی سنتی به کشاورزی علمی تغییر پیدا کردند و سرعت چیدن محصولات را افزایش دادند، استفاده از تراکتور، ماشین، و موتورهای الکتریکی همراه با تجهیزات مربوطه افزایش پیدا کرده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.