مقاله پاورپوینت میکروساختار کوتیکول حشره و مقاومت کمپوزیت

مقاله پاورپوینت میکروساختار کوتیکول حشره و مقاومت کمپوزیت
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله میکروساختار کوتیکول حشره و مقاومت کمپوزیت سوراخ تشکیل شده بیومیمتیک
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 31  اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 8
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله زیست شناسی، مهندسی مواد و ژنتیک
گرایش های مرتبط با این مقاله مواد و متالورژی، علوم سلولی و مولکولی، علوم جانوری و طراحی جامدات
کد محصول P4011

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
مشاهده میکروساختار کوتیکول حشره با تکنیک SEM
ساخت و تست مقاومت کمپوزیت سوراخ اجرا شده بیومیمتیک
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ساخت و تست مقاومت کمپوزیت سوراخ اجرا شده بیومیمتیک
ازساختار چین منحصر به فرد فیبر و توزیع فیبر نزدیک سوراخ مشاهده شده در کوتیکول حشره (شکل 5) برای طراحی ساختار چین بیومیمتیک استفاده گردید. در این تحقیق، سوراخ اجرا شده با استفاده از پارچه شیشه ای/ اپوکسی بافته شده با 〖0/90〗^° فیبر به جای نوار یکسویه تولید گردید. دلیل انتخاب این ماده استفاده گسترده از پارچه شیشه ای و اپوکسی ها در ساختارهای صنعتی و داخلی بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.