مقاله پاورپوینت نانوذرات ویروسی

مقاله پاورپوینت نانوذرات ویروسی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله نانوذرات ویروسی و ذرات شبه ویروسی: پلت فرم هایی برای طراحی نسل جدید واکسن ها
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 2 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 36
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی و مهندسی پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله بیوتکنولوژی پزشکی، نانوفناوری پزشکی، ویروس شناسی پزشکی و بیومواد
کد محصول P3025

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
استراتژی واکسن برای شروع پاسخ های ایمنی
VLP ها به عنوان واکسن
آنتی ژن در VLP HBV
نمایش اپی توپ های هترولوگوس در ویروس های گیاهی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
VLP ها به عنوان واکسن
VLPها به عنوان واکسن های زیر واحدی در نظر گرفته می شوندچرا که آنها شامل مجموعه ی غیر آلوده کننده از اجزای ویروس هستند، اما واکسن های کشنده معادل آن ها یه طور معمول به طور کامل حاضر می شوند با این تفاوت که ذرات ویروسی در میزبان غیر فعال هستند. دوختن پروتئین های ویروسی بیانی می تواند از ذراتی تولید شود که از نظر ساختاری و مورفولوژی مشابه به ویروس های آلوده کننده هستند و توانایی باند شدن و نفوذ به سلول های میزبان را دارند. ویروس ها یاVLP های غیر بیماری زا ذاتا از واکسن هیا ویروسی ضعیف یا کشته شده هستند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.