مقاله پاورپوینت نمونه گیری همتا برمبنای گوسیپ

مقاله پاورپوینت نمونه گیری همتا برمبنای گوسیپ
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله نمونه گیری همتا برمبنای Gossip (گوسیپ)
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 42 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
کد محصول P3262

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
سرویس نمونه گیری همتا
تصادفی بودن محلی
تولرانس یا تحمل خرابی
نمونه سازی شبکه گسترده
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
تصادفی: در این سناریو، توپولوژی اولیه به شکل یک گراف تصادفی تعریف می شود که ویوو های گره ها به کمک نمونه تصادفی یکنواختی از گره های همتا فرمت بندی شدند.
شکل 2 ، سیر تکامل درجه ورودی ماکزیمم را نشان می دهد. این درجه ورودی به گره تماس مرکزی تعلق دارد که از آن برای خود راه اندازی شبکه استفاده می شود. بعد از پایان رشد در سیکل 20، پروتکل های پوش پول در یک لحظه بین توزیع درجه تعادل برقرار کرده و بدین طریق تنگنا را رفع می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.