مقاله پاورپوینت نوآوری مدل تجاری

مقاله پاورپوینت نوآوری مدل تجاری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله نوآوری مدل تجاری: پیروزی قهوه نسپرسو
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد، مهندسی صنایع و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت نوآوری و فناوری، مدیریت بازاریابی و صادرات، بازاریابی بین المللی، مدیریت اجرایی، مدیریت بازرگانی و بازاریابی
کد محصول P3239

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
نوآوری مدل تجاری: خلق ارزش و تسخیر ارزش
مولفه های مدل تجاری
مدل تجاری Nespresso
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
منطق محصول و خدمت
سیستم کپسول منحصر به فرد آنها با موقعیت آنها کاملاً همراستا می باشد. در کپسولهای بسته بندی شده در خلاء 16 مزه مختلف وجود دارد که طعم و تازگی را حفظ می کنند. اگرچه اکثر مصرف کنندگان به طور نوعی فقط دارای یک تیپ قهوه در بسته 250 گرمی یا 500 گرمی در خانه بودند، اما حال Nespresso امکان وجود طعم های گوناگون را فراهم می آورد که مختص هرتجربه قهوه فردی می باشد. سرویس دهی انحصاری و شخصی به مشتری 7/ 24 از توجه فردی به هر مشتری اطمینان حاصل می کند. بنابراین منطق محصول و خدمت با موقعیت کاملاً همراستا می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.