مقاله پاورپوینت نورامینیداز آنفلونزا

مقاله پاورپوینت نورامینیداز آنفلونزا
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بازدارنده های بالقوه دارویی شکل نورامینیداز آنفلونزا گروه 1 شناسایی شده به روش طراحی دارو به کمک کامپیوتر
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 33  اسلاید 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی، زیست شناسی، شیمی و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله بهداشت حرفه ای
کد محصول P3222

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
مواد و روش ها
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 مرحله پس از پردازش ترکیبات تولید شده با AutoGrow
به علت استفاده از ورژن بتا AutoGrow برای تولید لیگاندها، به منظور تصحیح خطاهای ساختاری موقتی، لازم بود ترکیبات بیشتر پردازش شوند. 10 لیگاند برتر از هر سه دور آزمایشAutoGrow به صورت بصری مورد بازبینی قرار گرفتند. وقتی دو جزء متمایز به هم خیلی نزدیک بودند، اجزاء مربوطه به منظور تشکیل حلقه باهم پیوند برقرار می کردند. وقتی به اشتباه دو جزء از طریق هیدروژن پیوند دهنده اضافه شدند، در صورت نیاز اتم های بیشتری حذف شدند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.