مقاله پاورپوینت پشتیبانی پردازش توزیع شده با روش RPC

مقاله پاورپوینت پشتیبانی پردازش توزیع شده با روش RPC
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله پشتیبانی پردازش توزیع شده مقاوم و غیر مقاوم در برابر خطا با روش تماس از راه دور RPC
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله برق مخابرات
کد محصول P4031

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

کارهای مرتبط و منطق

معماری سیستم

SDG )Stub and driver generator)

ملاحظات

  

بخشی از مقاله
کارهای مرتبط و منطق
کار برجسته و مهم پیرامون استفاده از ویژگیهای تحمل پذیری خطا در سیستم هایRPC Argus ، ISIS و یک سیستم RPC اتمی در مورد ZMOB می باشد. Argus امکان اجرای محاسبات به شکل تراکنش های اتمی برای حل مسائل همزمانی و خرابی ها در محیط محاسبه توزیع شده را فراهم می آورد.
تول کیت ISIS یک محیط برنامه نویسی توزیع شده من جمله سیستم RPC سنکرون براساس گروههای فرایند سنکرون مجازی و ارتباط گروهی می باشد. گروه فرایند خاصی به نام گروه مقاوم در برابر خطاهای احتمالی زمانی تشکیل می شود که گروهی از فرایندها برای اجرای محاسبه توزیع شده باهم همکاری می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.