مقاله پاورپوینت پردازش در محیط چند عاملی

مقاله پاورپوینت پردازش در محیط چند عاملی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله پیش بینی بر مبنای پردازش محدودیت در محیط چند عاملی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 44 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 10
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی
کد محصول P3099

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
پیش بینی در سیستم چندعاملی
مدلسازی پیش بینی پیشگیرانه
بحث
کاربرد
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
شبیه سازی ترافیک جاده
شبیه سازی ترافیک جاده ای در این مطالعه نیازمند تولید مجدد حرکات وسائط نقلیه برروی شبکه جاده ای با ظرفیت محدود بود. به منظور ارزیابی شیوه، خواستیم بر موقعیت خاص ترافیک در تقاطع جاده (چهارراه) تاکید کنیم. بسته به درجه واقعیت گرایی مطلوب، شبیه سازی ترافیک در چهارراه ها می تواند یک مسئله سخت و دشوار باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.