مقاله پاورپوینت پشته سازی لامینات کامپوزیت با شبکه عصبی و الگوریتم ژنتیکی

مقاله پاورپوینت پشته سازی لامینات کامپوزیت با شبکه عصبی و الگوریتم ژنتیکی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بهینه سازی توالی پشته سازی لامینات های کامپوزیت با شبکه عصبی و الگوریتم ژنتیکی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 33 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله رباتیک، الگوریتم ها و محاسبات و هوش مصنوعی
کد محصول P4013

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
شبکه های عصبی مصنوعی
تقریب تابع کمانش استوانه کامپوزیت با روش MLP
الگوریتم های ژنتیکی
بهینه سازی پوسته لامینات کمپوزیت با لامینات های 10 لایه
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
خصوصیات شبکه عصبی
در این مطالعه ، شبکه عصبی پرسپترون سه لایه با 6 نورون (5 نورون در 2 لایه مخفی و یک نورون در لایه خروجی) برای مدلسازی بار کمانش بکاربرده شد. نماهای عمومی این شبکه در شکل 1 نشان داده شده است.
مدلسازی و بحث
برای مدلسازی بار کمانش، از مجموعه داده های آزمایشی متشکل ازW1 و W2 و مقادیر آزمایشی بار کمانش استفاده گریدد. این مجموعه داده به عنوان داده های آموزشی برای شبکه عصبی پرسپترون سه لایه با خصوصیات بیان شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.