مقاله پاورپوینت صفوف ورودی برای پشتیانی کارآمد از ترافیک چند بخشی در سوئیچ

مقاله پاورپوینت  صفوف ورودی برای پشتیانی کارآمد از ترافیک چند بخشی در سوئیچ
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کلیاتی در رابطه با تعداد صفوف ورودی برای پشتیانی کارآمد از ترافیک چند بخشی در سوئیچ های صف بندی شده (صفی) ورودی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 39 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل و برق مخابرات
کد محصول P4046

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
فرضیات سیستم
مطالعه شبیه سازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
الف) الگوریتم زمان بندی
• زمان بند تصادفی (RS) : در هر برهه زمانی، هر پورت ورودی به طور نرمال ، یک صف نه صف تهی را انتخاب می کند. سلول درHoL این صف درخواستی برای پورت های خروجی متعلق به مجموعه خروجی ارسال می نماید. هر پورت خروجی به طور تصادفی یک درخواست در میان درخواست های دریافت شده ، انتخاب و پیام موافقتی برای ورودی نظیر ارسال میکند. هر ورودی سلول واقع در راس صف انتخاب شده را به کلیه مقاصدی می فرستد که از آنجا پیام تصدیق و موافقت دریافت کرده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.