مقاله پاورپوینت نگرش پیش‌بینی پذیرش اولیه رفتار امنیت اطلاعات

مقاله پاورپوینت نگرش پیش‌بینی پذیرش اولیه رفتار امنیت اطلاعات
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله شخصیت، نگرش و نیت: پیش‌بینی پذیرش اولیه رفتار امنیت اطلاعات
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 43 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، مدیریت و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، رایانش ابری، معماری سازمانی و مدیریت فناوری اطلاعات
کد محصول P4119

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
پیش زمینه نظری
فرضیه های پژوهشی
روش ها
نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 نگرش
پس از تئوری Fishbein و Ajzenn Seminal از منطق عمل، بسیاری از مطالعات رفتاری از نگرش برای تشریح نیت رفتاری استفاده‌کردند. در زمینه سیستم اطلاعاتی، این زیرساخت‌های تئوریکی به پیش‌بینی نیت رفتاری سازگار و استفاده از انواع تکنولوژی‌های اطلاعاتی بسط یافته است. مدل پذیرش تکنولوژی (TAM)، یکی از گسترده‌ترین مدل‌های پذیرفته ‌شده و بکار رفته در این زمینه است، که از دو متغییر مستقل تشکیل‌شده‌است: سودمندی‌درک‌شده (PU) و سهولت استفاده درک‌شده (PEOU).

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.