مقاله پاورپوینت چالش فرآیند پاکسازی داده

مقاله پاورپوینت چالش فرآیند پاکسازی داده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مشکلات ، روشها و چالش های فرآیند پاکسازی داده
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 42 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT، مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت سیستمهای اطلاعات
کد محصول P3229

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
خطای داده
پاکسازی و کیفیت داده
رویکرد فرایند در مورد پاکسازی داده
روشهای به کار رفته برای پاکسازی داده
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
روشهای آماری
آشکارسازی و حذف خطاهای پیچیده حاکی از آن است که مجموعه های غیر معتبر پا از حیطه بررسی و اجرای محدودیت های یکپارچگی فراتر نهاده اند. آنها اغلب دربرگیرنده روابط بین دو یا چند مشخصه می باشند که آشکار سازی و توصیف آنها بر حسب محدودیت های یکپارچگی کار سخت و دشواری می باشد. این وضعیت را می توان مشکلی در آشکارسازی برون هشته قلمداد نمود، به عبارتی اقلیت های مجموعه ها و مقادیری که با ویژگیهای عمومی مجموعه داده معلوم هماهنگی ندارند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.