مقاله پاورپوینت کاربرد کلیدهای فشار قوی هوشمند جدید در گرید هوشمند

مقاله پاورپوینت کاربرد کلیدهای فشار قوی هوشمند جدید در گرید هوشمند
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کاربرد کلیدهای فشار قوی هوشمند جدید در گرید هوشمند
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 29اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 10
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، برق قدرت و برق مخابرات
کد محصول P3158

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
اصول عملکرد هوشمند کلیدهای فشار قوی گاز SF6
تغییر مشخصه های متحرک کلیدهای فشار قوی تیپ پوفر از طریق والو یا سوپاپ تنظیم
تاثیر سرعت کنتاکت بر فرسودگی الکتریکی
افزایش طول عمر مکانیکی با کنترل سرعت
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله

تاثیر سرعت کنتاکت بر فرسودگی الکتریکی

قطع موفق جریان تناوبی به این مسئله بستگی دارد که آیا قابلیت استحکام دی الکتریک شکاف بیشتر از ولتاژ ورودی به شکاف توسط مدار برای تعیین مجدد جریان می باشد یا خیر. محاسبه استحکام دی الکتریک بسیار سخت و پیچیده می باش. و به فاکتورهای زیادی مثل خصوصیات دی الکتریک، فاصله بین کنتاکت ها، ضرایب غیر یکنواخت میدان الکتریکی، زبری سطح الکترودها، و چگالی مولکول گاز بستگی دارد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.