مقاله پاورپوینت کنترل ربات با ارتباط بی سیم

مقاله پاورپوینت کنترل ربات با ارتباط بی سیم
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کنترل ربات با استفاده از ارتباط بی سیم و ارتباط سریال
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT، مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، ابزار دقیق، الکترونیک، رباتیک، مهندسی نرم افزار و هوش مصنوعی
کد محصول P3197

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
ماژول کنترل گر بسته رادیوئی
صفحه میکرو کنترل گر ATMega128.2
طراحی پروتکل ها برای ارتباط بی سیم
ارزیابی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
میزان خطای انتقال بسته
قسمت های بی سیم با بررسی خطایCRC ارزیابی شدند. 23040 انتقال بسته با تغییر فاصله از ایستگاه مبنا با ربات ها تست شد. آزمایشات از شروع از 10 سانتیمتر تا 400 سانتی متر در هر تست متغیر بود و فاصله تا 50 سانتیمتر افزایش یافت. در هر فاصله، برای هر حالت تست، ما یک بسته را 256 بار از برنامه GUI به ربات ها فرستادیم. در همه تست ها، هرچند، بار مفید برای هر انتقال بسته 8 بایت بود. مسیر انتقال بسته از برنامه GUI به ربات ها از طریق ایستگاه مبنا بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 

 

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.