مقاله پاورپوینت کودک کولودیون

مقاله پاورپوینت کودک کولودیون
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله نوزاد کولودیون
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 28 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله ژنتیک پزشکی
کد محصول P3253

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
بیماریزایی
هیستوپاتولوژی
اشکال بالینی بیماری های اغلب مرتبط با نوزاد کولودیون
درمان

  

بخشی از مقاله
اشکال بالینی بیماری های اغلب مرتبط با نوزاد کولودیون
در مطالعه پیگیری بلند مدت 17 نوزاد کولودیون ، گزارش شده است که بعد از پوست اندازی غشا ظرف مدت 4-1 هفته، 7 مورد ( 41 درصد) به عنوان ایکتیوزیفرم اریتودرمای ارثی، 3 مورد (18 درصد) به عنوان ایکتیوز لاملار ، یک مورد به عنوان سندرم Sjögren-Larsson، یک موردبه عنوانepidermolytic hyperkeratosis ( ایکتیوزیفرم اریتودرما ارثی تاولی) و یک مورد به عنوان بیماری Gaucher مشخص شدند. مابقی بیماران (4 مورد، 24 درصد)، دیگر بیماریهای پوستی را نشان دادند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.