مقاله پاورپوینت ارزیابی کیفیت آب های زیرزمینی

مقاله پاورپوینت ارزیابی کیفیت آب های زیرزمینی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ارزیابی کیفیت آب های زیرزمینی با مدل جدید PSO و RBF
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 20 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله کشاورزی، عمران و محیط زیست
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی آب و فاضلاب، مهندسی آب و آبیاری و زهکشی
کد محصول P3267

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

مدل شبکه عصبی تابع پایه شعاعی

مدل هیبریدی یا دورگه Pso-Rbf

نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
لایه ورودی از گره های سورس سیگنال تشکیل شده است. لایه دوم لایه مخفی است که گره هایش با توابع شعاعی مثل تابع گاوسی ساخته شده اند. تعداد گره های لایه مخفی بر حسب نیازهای مسئله تعیین می گردد. لایه سوم لایه خروجی است که از آن برای پاسخگویی به مد ورودی استفاده می گردد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.