مقاله پاورپوینت یکسوسازbulk driven برای بیومدیکال

مقاله پاورپوینت یکسوسازbulk driven برای بیومدیکال
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله معرفی یکسوسازbulk-driven ولتاژ پائین برای کاربردهای بیومدیکال
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 18
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، پزشکی و مهندسی پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک، برق قدرت و بیوالکتریک
کد محصول P3284

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
LV LP WTA بر مبنای تکنیک bulk-driven
یکسوسازLV LP براساس BD WTA
نتایج شبیه سازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
آمپلی فایر دوم توسطM2, M3, M4, M8, M9, M5 و M10 شکل گرفته است که M2, M3, M4 مرحله ورودی ، M8–M9 بار فعال مرحله اول و M5–M10 دومین مرحله تقویت را نشان می دهند. ترانزیستور M4 که به عنوان سورس جریان دنباله ای عمل می کند به هر دو مرحله ورودی تعلق دارد. همچنین بدیهی به نظر می رسد که هر دو آمپلی فایر داری ترانزیستور مشترک M3 می باشند که به هر دو جفت تفاضلی M1–M3 و M2–M3 تعلق دارد، در حالیکه ولتاژ خروجی به سمت پایانه بالک فیدبک (بازخورد) می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.