مقاله پاورپوینت مقدار آب مجازی محصول غلات اصلی

مقاله پاورپوینت مقدار آب مجازی محصول غلات اصلی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مقدار آب مجازی محصولات غلات اصلی و جریانات آب مجازی بین مناطق در چین
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کشاورزی و شیمی
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی آب و مدیریت منابع آب
کد محصول P3238

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
داده ها و روش ها
نتایج
بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
VWC سبز و آبی گندم ، ذرت و برنج
آنالیز VWC سبز و آبی برای گندم، ذرت و برنج نشان داد که نسبت آب سبز در هر محصول به تدریج از مناطق شمالی به جنوبی افزایش یافت. تغییرپذیری منطقه ای نسبت آب سبز در VWC بر طبق توزیع بارش در چین بود. مناطقی با بارش فراوان معمولاً دارای نسبت بالایی از آب سبز در VWC محصول هستند.
بر طبق China Water Resources Bulletin ، بارش در مناطق شمالی فقط 51. 31 درصد از کل بارش کشور را به خود اختصاص داد . در مقابل، بارش در مناطق جنوبی 49. 68 درصد از کل بارش در چین را تشکیل می داد. درنتیجه نسبت آب سبز VWC محصول در مناطق جنوبی بالاتر از مناطق شمالی خواهد بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.