مقاله پاورپوینت الگوریتم بهینه شده در ردیاب خورشیدی دو محوری

مقاله پاورپوینت الگوریتم بهینه شده در ردیاب خورشیدی دو محوری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بکارگیری سیستم الکترونیکی با اجرای الگوریتم بهینه شده در ردیاب های خورشیدی دو محوری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 27 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله الگوریتم ها و محاسبات و الکترونیک قدرت
کد محصول P3020

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
محاسبه موقعیت خورشید
معماری ردیاب خورشیدی
فلوچارت فرآیند
مزایا و صحت سیستم

  

بخشی از مقاله
فلوچارت فرایند
بعد از فاز اولیه اکتساب مختصات GPS و اسکن سازه، نوبت به فاز زمان اکتساب و بررسی بیشتر یا کمتر بودن آن نسبت به زمان طلوع آفتاب می رسد. در صورت صحت این مسئله، فرایند با محاسبه پارامترهای روزانه نظیر زاویه میل خورشیدی، معادله زمان و … ادامه می یابد که برای محاسبه پارامترهایα وγ نسبت به موقعیت خورشید ضروری می باشند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.