مقاله پاورپوینت منطق فازی با مدل دانش آموزی

مقاله پاورپوینت منطق فازی با مدل دانش آموزی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ارزیابی تلفیق منطق فازی با مدل دانش آموزی محیط یادگیری بر مبنای وب
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی
کد محصول P3246

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کارهای مرتبط
مدل دانش آموزی
تلفیق منطق فازی با مدل دانش آموزی
ارزیابی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مدل دانش آموز
به منظور دستیابی به انطباق پذیری، سیستم باید از دانش ، نیازها، ویژگیها و مفاهیم نادرست هر فراگیر مطلع باشد. بنابراین، لازم است مدل دانش آموزی ساخته شود که در هر سیستم آموزشی انطباقی یا هوشمند مولفه اصلی به شمار می رود، این سیستم ها بسیاری از ویژگیهای دانش آموزان مثل دانش و صفات فردی را نمایش می دهند و کلیدی برای آموزش بر مبنای دانش فردی نامیده شده اند.
در محیط یادگیری اینترنتی،هدف مدلسازی حالات ادراکی هر فراگیر می باشد، بنابراین، سیستم فراگیری یا عدم فراگیری فراگیر ، فراموش شدن مفاهیم دانش حوزه را می تواند بازشناسی کند. به منظور مدلسازی دانش کاربر، از یک مدل جایگذاشت استفاده می گردد. (شکل 1)

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.