مقاله پاورپوینت کمبود آب و مدیریت آبیاری

مقاله پاورپوینت کمبود آب و مدیریت آبیاری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کمبود آب و تاثیر بهبود مدیریت آبیاری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 41 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله علوم اقتصادی، مهندسی کشاورزی و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله  مدیریت بحران
کد محصول P3077

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کمبود آب و مزایای نسبی
مدل جدید GTAP-W
طراحی سناریوهای شبیه سازی
بحث و نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
طراحی سناریوهای شبیه سازی
عملکرد و بهره وری کشاورزی آبی معمولاً کارایی آبیاری نامیده شده است. در فضا و زمان محدود، FAO (2001) کارایی آبیاری را به شکل نسبت آب آبیاری مصرف شده توسط محصولات به آب منحرف شده از منبع عرضه تعریف می کند.
هر گونه بهبود در کارایی آبیاری به بهبود در کارایی کلی آبیاری اشاره می کند. پروژه های جهانی عرضه و تقاضای آب نشان می دهد که تلاشهای انجام شده در راستای بهبود کارایی آبیاری عمدتاً در نواحی در حال توسعه کمبود آب به وقوع خواهد پیوست. چهار فاکتور براین مسئله تاثیرگذارمی باشد: رشد جمعیت، شهری شدن سریع، مصرف آب بالا در هر هکتار، و تغییر وضعیت اقلیمی.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.