مقاله پاورپوینت high touch برای توسعه محصول

مقاله پاورپوینت high touch برای توسعه محصول
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله High Touch – طرحی ابتکاری برای توسعه محصول جدید: مطالعات موردی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 33 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 8
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، مدیریت و مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت نوآوری و فناوری، مدیریت تکنولوژی، ایمنی صنعتی، تکنولوژی صنعتی، کارآفرینی  و طراحی اصلاحی
کد محصول P3213

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
خلق ایده در فرایند طراحی های تاچ
مطالعات موردی انجام شده بین سالهای 1994 و 1998
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 قابلیت انتقال تابعی
یکی دیگر از روشهای بکاررفته برای شناسایی توابع محصول جدید ، اقتباس فناوری جدید محصول پیشرفته در محصول دیگر می باشد. کاربرد این اصل ، قابلیت انتقال یا انتقال پذیری تابعی نامیده شده ودر قضیه زیر بیان شده است:
قضیه 2. با شناسایی توابع جدید محصول پیشرفته نسبت به محصول مورد نظر، وظایف و توابع مطلوب را می توان مشاهده نمود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.