مقاله پاورپوینت svm چند خطی برای دسته بندی داده ماتریس

مقاله پاورپوینت svm چند خطی برای دسته بندی داده ماتریس
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله SVM چندخطی چند مرتبه ای برای دسته بندی داده های ماتریس
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 46 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 17
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله ریاضی، آمار و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله ریاضی کاربردی، آنالیز عددی، الگوریتم ها و محاسبات، مهندسی نرم افزار و داده کاوی
کد محصول P3166

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
علامت گذاری ها
SVM چند خطی چند مرتبه ای
تحلیل عملکرد
آزمایشات
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
از طرف دیگر، در مقایسه باSTM ، SVM دارای درجه آزادی بزرگتری در انتخابw امکان پذیر می باشد زیرابهmn عنصر در ماتریس به طور مستقل توجه می کند. با این حال، با داده های برداری سنتی و داده های ماتریس برداری شده به صورت مساوی رفتار می کند. در مقایسه با داده های برداری سنتی، داده های ماتریس نیز دارای مقداری وابستگی فضایی می باشند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.