مقاله پاورپوینت راه اندازی آنلاین بهینه سیستم های μCHP مسکونی با از برنامه ریزی خطی

مقاله پاورپوینت راه اندازی آنلاین بهینه سیستم های μCHP مسکونی با از برنامه ریزی خطی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله راه اندازی آنلاین بهینه سیستم های μCHP مسکونی با استفاده از برنامه ریزی خطی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، ریاضی و آمار، شیمی و مکانیک
گرایش های مرتبط با این مقاله برق قدرت،تاسیسات حرارتی و برودتی، تبدیل انرژی، مکانیک سیالات و تحقیق در عملیات
کد محصول P4077

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
استراتژیهای عملیاتی مرسوم و متداول برای سیستم های μCHP
راه اندازی آنلاین سیستم هایμCHP با استفاده از برنامه ریزی خطی
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
استراتژیهای عملیاتی مرسوم و متداول
برای سیستم های μCHP
یک استراتژی عملیاتی برای سیستم هایμCHP ، استراتژی برای فعال سازی، غیر فعال سازی یا بالابردن و پائین آوردن واحدμCHP میباشد. به عبارت دیگر، یک استراتژی عملیاتی راهی برای راه اندازی واحدμCHP و مدیریت جریان انرژی حرارتی و الکتریکی به/ از سیستم می باشد. هدف استراتژی عملیاتی، نیل به اهداف خاصی است که برای مالک خانه مفید و سودمند می باشند.
استراتژی بر مبنای گرما
این استراتژی عملیاتی براساس تامین تقاضاها و نیازهای حرارتی با راه اندازی واحدμCHP عمل کرده و سپس با گرمکن کمکی ، هر کمبودی را تامین می کند. این استراتژی عملیاتی مهمترین استراتژی برای راه اندازی واحدهایμCHP به ویژه SE می باشد که در بازار موجود است، اما، در هنگام استفاده از استراتژی عملیاتی مبتنی بر گرما، مقدار قابل توجهی برق در طول دوره های نیازهای (تقاضا) گرمایی بالا و برق پائین صادر می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.