مقاله پاورپوینت مراحل پیشرفته در زبان استانداردشده در فرایند مهندسی مجدد

مقاله پاورپوینت مراحل پیشرفته در زبان استانداردشده در فرایند مهندسی مجدد

 

مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مراحل پیشرفته در زبان های استانداردشده در فرایند مهندسی مجدد
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی صنایع و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، بهینه سازی سیستم ها، تکنولوژی صنعتی، مدیریت پروژه، مدیریت نوآوری و فناوری و طراحی جامدات
کد محصول P4054

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه و انگیزه
رابطه متقابل زبان های طراحی سیستمITU-T در فرایندهای طراحی
قابلیت هایUCM و مورد مهندسی مجدد
تبدیل مدلUCM به نمودارهای UML2.0
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
قابلیت هایUCM و مورد مهندسی مجدد
نمادهای UCM ابزارهایی بسیار مفید برای توصیف عاملیت سرویس در فاز استخراج نیازمندیها می باشند، جایی که معمولاً نیازمندیها از بی ثباتی های شدید ضربه و آسیب می بینند، در صورتی که فناوریهای مولفه بالقوه و سناریوها ( ساختارهای واحدهای تابعی و شبکه) فرار می باشند.
قابلیت هایUCM امکان استدلال اولیه بر اساس مدلUCM در مورد توسعه و اجرای مولفه ها برای فرایندهای سیستم تغییر یافته را فراهم می آورند. در مهندسی مجدد، طراحی و اجرا به منظور تامین نیازمندیهای جدید و یا شاید ارتقاء سیستم جهت پاسخگویی به فیدبک (بازخورد) مشتری در مورد عملکرد ناکافی تغییر می کند. به محض اینکه کاربران نهایی تجربه سیستم را به دست آوردند، به دلایل مختلف اولویت های تجاری که نسبت به تغییرات بعدی پشتیبان هایIT تغییر می کنند، نیازمندیهای جدیدی ظهور می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.