مقاله پاورپوینت عملکرد SCTP در شبکه Wi-Fi و وایمکس با موبایل چند مرکزی

مقاله پاورپوینت عملکرد SCTP در شبکه Wi-Fi و وایمکس با موبایل چند مرکزی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله عملکرد SCTP در شبکه های Wi-Fi و وایمکس با موبایل های چند مرکزی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 41 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله برق مخابرات
کد محصول P4056

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
SCTP
شبیه سازی ها
کارهای وابسته
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
کنترل ازدحامSCTP
الگوریتم های کنترل ازدحام بکاررفته توسطSCTP بر اساس کنترل ازدحام TCP توصیف شده در RFC2581 می باشند. از کنترل ازدحامSCTP همیشه برای کل پیوند (لینک) و نه رشته های انفرادی استفاده شده است.
مکانیسم کنترل ازدحام پیشرفته SCTP از شروع کند، اجتناب از ازدحام و الگوریتم های انتقال مجدد سریع تشکیل می شود. برای تنظیم نرخ انتقال داده ها نقاط انتهایی سه متغیر را حفظ می کنند: گیرنده تبلیغ شده (rwnd)، پنجره ازدحام (cwnd) و آستانه شروع کند(ssthresh). SCTP نیازمند یک متغیر کنترل دیگر به نام (pba)partial-bytes-acked می باشد که در طول اجتناب از تراکم برای تسهیل تنظیم cwnd بکاربرده می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.