مقاله پاورپوینت پيش بيني سرطان پروستات

مقاله پاورپوینت  پيش بيني سرطان پروستات
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله كاربرد نگاشتهاي تكاملي فازي براي پيش بيني بلند مدت سرطان پروستات
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 13
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله آنکولوژی
کد محصول P3202

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
نگاشت شناختی فازی – پیش زمینه نظری
پیش زمینه پزشکی
یادگیریFCM با قدرت پیش بینی بلند مدت
آزمایش های محاسباتی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
نگاشت شناختی فازی – پیش زمینه نظری
نگاشت های شناختی فازی یک توسعه ای از نگاشت های شناختی را تشکیل می دهند که دارای ویژگی های اصلی منطق فازی وشبکه های عصبی هستند.این نگاشت ها برای اولین بار توسطkosko به عنوان گراف های جهت دار مثبت برای رائه استدلال علی و پردازش استنباط محاسباتی ، استخراج یک بازنمایی نمادی برلی توصیف و مدلسازی یک سیستم معرفی شد.این نگاشت ها حوزه های خطی را با استفاده از گره های مفهوم ها (متغیرها، حالت ها) و رابطه های علامت دار فازی بین آنها توصیف می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.