مقاله پاورپوینت درمان هایپر ترمیای بافت تومور با گرمادهی مستقیم لیزر

مقاله پاورپوینت درمان هایپر ترمیای بافت تومور با گرمادهی مستقیم لیزر
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله درمان هایپر ترمیای بافت های تومور با گرمادهی مستقیم لیزر و نانوذرات طلا
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 31 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 21
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی، زیست شناسی، فیزیک و مهندسی پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله بیوتکنولوژی پزشکی، فیزیک پزشکی، بیوشیمی، علوم سلولی و مولکولی، بیوفیزیک‌، اپتیک و لیزر، بیوفتونیک، ذرات بنیادی، فیزیک هسته ای، بیوالکتریک، بیومکانیک‌، مهندسی هسته ای
کد محصول P4327

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

معادله زیستی-حرارتی

حرارت دهی لیزری مستقیم

اشعه دهی غیر مستقیم توسط نانوذرات طلا

کاربردها

نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله

حرارت دهی لیزری مستقیم

فرایند های حرارت دهی در زمانt = 0 با انداختن اشعه لیزر روی تومور آغاز می شود. حل این مسئله مستلزم داشتن دانش اولیه از توزیع دماییT(r,t=0)-T0(r) است که به خواص ترموفیزیکی و بیولوژیکی تومور علاوه بر شرایط محیطی حساس است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.