مقاله پاورپوینت ارتباط بلندمدت بین کسری بودجه و کسری تجاری در لبنان

مقاله پاورپوینت ارتباط بلندمدت بین کسری بودجه و کسری تجاری در لبنان
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ارتباط بلندمدت بین کسری بودجه و کسری تجاری در لبنان: نتایج از UECM و مرزهای آزمون
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 12
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله  اقتصاد، حسابداری و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله  اقتصاد پولی، حسابداری دولتی،  مالی،  مدیریت مالی
کد محصول P4118

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کسری بودجه و بدهی‌های عمومی در لبنان
متدولوژی
نتایج تجربی
پیامدهای سیاسی و نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 تخمین کشش‌های بلند مدت
ضریب بلندمدت تخمین ‌زد ه‌شده ( کشش) برای مدل UECM در جدول 5 داده ‌شده ‌است. در بلند مدت، کسری بودجه در لبنان با داشتن یک تاثیر مثبت و مهم ( در 1درصد سطح مهم) برروی کسری تجاری، با کشش 0.8178 دیده شده‌است. این حاکی از آن است که یک درصد افزایش در کسری بودجه در یک افزایش 0817 درصدی در کسری تجاری در لبنان نتیجه می‌دهد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.