مقاله پاورپوینت توسعه پایدار جمعیت فقر

مقاله پاورپوینت توسعه پایدار جمعیت فقر
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله رابطه توسعه پایدار با جمعیت و فقر
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 43 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد و مدیریت و علوم اجتماعی
گرایش های مرتبط با این مقاله جامعه شناسی
کد محصول P3192

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
آیا باروری بالا بر روی کشورهای کم درآمد از لحاظ رشد اقتصادی و کاهش فقر تاثیر میگذارد؟ و مباحثات مربوط به آن
آیا رشد جمعیت، فشار بر منابع طبیعی را بیشتر میکند؟
مفاهیم برای Sub-Saharan در آفریقا
آیا برنامه های تنظیم خانواده به کم کردن باروری کمک میکند؟
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
بوسراپ (1965) میگوید که رشد جمعیت بسوی تحریک کردن ابتکارات کشاورزی تمایل دارد و به تشدید کشاورزی منتهی می گردد، و اجازه تولید بیشتر در واحد هر قطعه زمین برای تامین غذا برای جمعیت بیشتر را میدهد. این فرآیند تشدید کشاورزی بطور گسترده ای مشاهده گشته است، اما موضوع معلوم نیست که این مصرف افزایش یافته در واحد هر نفر قبل از انقلاب صنعتی تا چه اندازه سبب ظهور تکنولوژی های کشاورزی جدید شد. با اینحال همانطور که گالور و ویل (2000) خاطر نشان میسازند، مطالعات زیادی نشان میدهند که خروجی در واحد هر نفر برای چند هزاره تقریبا جلوتر از انقلاب صنعتی بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.