مقاله پاورپوینت کاربرد رادار نفوذی به زمین برای عکس برداری از درزه ورقه ای

مقاله پاورپوینت کاربرد رادار نفوذی به زمین برای عکس برداری از درزه ورقه ای
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کاربرد رادار نفوذی به زمین برای عکس برداری از درزه های ورقه ای در سنگ بستر گرانیتی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 22 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله زمین شناسی و مهندسی معدن
گرایش های مرتبط با این مقاله  تونل و فضاهای زیرزمین، زمین شناسی ساختمانی، زمین شناسی مهندسی، سنگ شناسی، مکانیک سنگ
کد محصول P4304

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

بخشی از مقاله
منطقه حیدر اباد شمال غرب داروارکراتون شرقی را پوشانده است که عمدتا متشکل از گرانیت ها و گنیس های 2.5 تا 2.7 میلیون ساله با رگه های نازکی از کمربند های شیست رسوبی و اتشفشانی می باشد. از نظر ساختار مورفولیژیکی این منطقه متشکل از توده های گرانیتی شبه دایره ای است که تقریبا توسط رودخانه کاریشنا و مانجرا به ترتیب در شمال و جنوب محصور شده است. همچنین در این منطقه گرانیت های دانه درشت و گرانیت های با بافت پورفیری همراه با امفیبیولیت و گنیس های میگماتیت در منطقه می باشد. آرایشات ساختاری و تشکیلات سازه ای در حیدر اباد و اطاف ان زیاد هستند. این آرایشات یا گسل های خطی شامل دره های ژئومورفیک سیستم زهکشی رودخانه ای و ارتفاعات توپوگرافی خطی طویل با جهت های اصلی N–S, NE–SW و ESE-WNW شناخته می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.