مقاله پاورپوینت جستجو راه صادر پروتئین شبکه آندوپلاسمی گیاه

مقاله پاورپوینت جستجو راه صادر پروتئین شبکه آندوپلاسمی گیاه
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله جستجو یک راه :صادر کردن پروتئین ها از شبکه آندوپلاسمی گیاه
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله زیست شناسی و مهندسی کشاورزی
گرایش های مرتبط با این مقاله علوم سلولی و مولکولی، علوم گیاهی و گیاه پزشکی
کد محصول P4164

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

گیاهان، مخمر، پستانداران، شباهت ها و تفاوت ها
عدم وابستگی-cop II یک خصوصیت واکوئلی یا پدیده شیوع (انتشار)
Rabs و SNAREs – تأثیرات گذرا
مکان های صادراتی شبکه آندوپلاسمی
چه چیزی تعیین کننده چگونگی خروج پروتئین ازER است؟
مناظر و چشم اندازهای آینده

  

بخشی از مقاله
مکان های صادراتی شبکه آندوپلاسمی
صادرات پروتئین با واسطه cop II از ER به گلژی در ERES رخ می دهد. به طورکلی پذیرفته شده است که ERES سلول های جانوری و مخمر دارای دمین های مجزا در ERاست جایی که غشاهای پوشیده از copy یا تمرکز واکوئل ها بعد از راه اندازی با واسطه Sar1 – Gtpase است. بخش های ERES ساختارهای دینامیکی هستند که آرام نمایش می دهند (حرکت در محدودۀ کوچک) در حالی که در مخمر pichiapastoris بسته های گلژی غیرمتحرک نزدیک به ERESهای مجزا هستند که محتوی پروتئین های پوششی cop II و Sec12 میباشند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.