مقاله پاورپوینت ساختار بازار و ارزش سرمایه

مقاله پاورپوینت ساختار بازار و ارزش سرمایه
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  ساختار بازار و هزینه و ارزش سرمایه
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 19
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد، حسابداری و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله حسابداری مالی، اقتصاد مالی، مدیریت اجرایی و مدیریت مالی
کد محصول P4266

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
ساختار بازار و قیمت گذاری دارایی
هزینه اختلاف سرمایه
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ساختار بازار و قیمت گذاری دارایی
نخست فرضیه خود را معرفی می کنیم. سپس CAPM جهانی کلاسیک در مورد بازارهای کاملا یکپارچه را مشتق خواهیم کرد. در این خصوص، فرض بر این است که سرمایه گذاران به صورت همگن عمل می کنند و قادر به حفظ هر دارایی در بازار هستند. از نظر تعادل این دارایی ها بسیار مشابه می باشند. آن ها ثروت خود را بین دارایی عاری از ریسک و ساختار بازاری حاوی همه دارایی های ریسکی تقسیم می کنند. سوما محدودیت هایی روی همه انتخاب های سرمایه گذاران اعمال کرده و اثرات آن بر روی رابطه قیمت گذاری تعادل را بررسی می کنیم. در این زمینه نشان می دهیم که ساختار بازار جهانی موجود کارامد نمی باشد و CAPM جهانی در نظر گرفته نمی شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.