مقاله پاورپوینت سرویس سیستم تشخیص نفوذ اینترنت در یک ابر

مقاله پاورپوینت  سرویس سیستم تشخیص نفوذ اینترنت در یک ابر
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  سرویس سیستم تشخیص نفوذ اینترنت در یک ابر
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، معماری کامپیوتر، رایانش ابری، مهندسی نرم افزار، رایانش امن، شبکه های کامپیوتری
کد محصول P4244

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
سیستم تشخیص نفوذ
روش های تشخیص نفوذ
رایانش ابری
سرویس سیستم تشخیص نفوذ ابر
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 رویکرد تشخیص سو استفاده
شناساگر های سو استفاده به تجزیه تحلیل سیستم پرداخته و در جست و جوی رویداد ها و یا مجموعه ای از رویداد های مطابق با الگوی از پیش تعیین شده رویداد هایی که توصیف کننده حمله می باشند استفاده می گردند. چون الگوهای متناظر با حملات جدید موسوم به امضا می باشند، تشخیص سو استفاده گاهی اوقات موسوم به همان تشخیص مبتنی بر امضا است. رایج ترین شکل تشخیص سو استفاده در تولیدات و کالاهای تجاری می توانند از رویداد های مرتبط با هر حمله به صورت یک امضای جداگانه باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.