مقاله پاورپوینت سوئیچینگ غیر سنکرون ترافیک

مقاله پاورپوینت سوئیچینگ غیر سنکرون ترافیک
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله سوئیچینگ غیر سنکرون( ناهمزمان) SAN تحت ترافیک چند بخشی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله برق قدرت
کد محصول P4047

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
معماری سیستم
نتایج عملکرد
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
معماری سیستم
سوئیچ از فابریک سوئیچینگ بافری، و تعداد معلومی کارت خط متشکل از بافرهای ورودی و خروجی تشکیل می شود که درشکل 1 نشان داده شده است. هر کارت خط از یک پورت ورودی و یک پورت خروجی تشکیل می شود. کارت های خط بسته ها را دریافت و آنها را در بافرهای ورودی ذخیره می کنند. فابریک سوئیچینگ بسته های چند بخشی را از بافر ورودی کارت خط به کارت های خطی منتقل می کند که میزبان پورت های خروجی مقصد بوده و برای این کاراز قابلیت چند بخشی ذاتی استفاده می کند. لینک هایI/O فابریک سوئیچینگ نه تصویب شده و نه یک تنگنا را تشکیل می دهند. سیگنالهای کنترل فشار معکوس، دسترسی بافر به منظور اجتناب از تلفات داده ها را تنظیم می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.