مقاله پاورپوینت شبیه سازی کلاچ الکتروهیدرولیک

مقاله پاورپوینت شبیه سازی کلاچ الکتروهیدرولیک
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله شبیه سازی و کنترل کلاچ الکتروهیدرولیک
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35  اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 14
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و مهندس مکانیک
گرایش های مرتبط با این مقاله برق مخابرات، سیستم محرکه خودرو، طراحی سیستم تعلیق ترمز و فرمان، طراحی سیستم دینامیکی خودرو ، مکاترونیک و مکانیک خودرو
کد محصول P4151

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
مدل سازی سیستم محرک کلاچ
شبکه استراتژی کنترل
شبیه سازی و نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
شبکه استراتژی کنترل
سیستم محرک کلاچ که یک زیر سیستم از گیربکس اتوماتیک وسیله نقلیه است. جهت کنترل بر روی یک شبکه ارتباطی مانندCAN می باشد به طوری که سیگنال های کنترل وجود داشته و در واحد کنترل الکترونیکی اجرا می شودو باید از طریق یک شبکه ارتباطی فرستاده شود. همچنین مقدار اندازه گیری از سنسور باید از طریق همان شبکه به کنترل ارسال شود که در نتیجه منجر به NCS می شود. این NCS از مدت زمان متغیر در حلقه کنترل بوده که می تواند اجرای سیستم کنترل را تنزل ببخشد. به همین دلیل تأخیر باید در طراحی کنترل کننده وجود داشته باشد که به منظور جبران در نظر گرفته شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.