مقاله پاورپوینت کاربرد سیستم هوشمند مولتیBP

مقاله پاورپوینت کاربرد سیستم هوشمند مولتیBP
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  کاربرد سیستم هوشمند مولتیBP در شناسایی عیوب سیستم قدرت
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 11
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله برق قدرت، برق مخابرات و هوش مصنوعی
کد محصول P4185

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
سیستم هوشمند انتشار معکوس
سیستم خبره یا هوشمند مولتیBP (MBPES)
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 ساختار MBPES
درBPNN ، قاعده نظیر زیرساختار شبکه هایی با 3 لایه می باشد. از اینرو، 2 و 3 قاعده تودرتو نظیر زیرساختاری با به ترتیب 5 و 7 لایه می باشند. از آنجایی که آموزش شبکه هایBPNN با بیش از 5 لایه و حتی همگرایی آنها سخت و دشوار است، در نتیجه کل شبکه ها را به زیرشبکه هایی با 5 لایه یا کمتر تقسیم می کنیم. شکل 3 تقسیمBPNN در ساختار متوالی را نشان می دهد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.