مقاله پاورپوینت ضرب کننده آنالوگ چهار ربعی کم توان و کم ولتاژ ورودی حجمی وارون سازی

مقاله پاورپوینت ضرب کننده آنالوگ چهار ربعی کم توان و کم ولتاژ ورودی حجمی وارون سازی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله معرفی ضرب کننده آنالوگ چهار ربعی کم توان و کم ولتاژ ورودی حجمی جدید در وارون سازی ضعیف
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 20
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله  مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک و برق مخابرات
کد محصول P3285

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
عملیات ضرب کننده پیشنهاد شده
فرمولاسیون نابرابری و عدم انطباق ضرب کننده
نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
فرمولاسیون نابرابری و عدم انطباق ضرب کننده
با توجه به تغییرات ناشی از پارامترهای وابسته فرایند و نابرابری در ولتاژهاو جریانات بایاس نابرابری کل در مدار پیشنهاد شده را می توان مورد آنالیز قرار داد. نابرابری و عدم انطباق وابسته به فرایند در جریان درین را می توان در پارامتر ID0 مورد رسیدگی قرار داد که می تواند شامل نابرابریβ ، نابرابری VTH که به صورت توانی جریان را تغییر می دهد و  ناشی از VBS باشد. این قبیل نابرابریها با انتخاب جملهID0(1+∆?_?0) لحاظ شده و نابرابری و عدم انطباق بایاس را می توان در مراحل بعدی و با نوشتن IBIAS+∆?_???? برای عبارت جریان نهایی مشتمل بر نابرابری لحاظ نمود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.