مقاله پاورپوینت پیمایشی بر فنون شناسایی تداخل در محیط ابری

مقاله پاورپوینت پیمایشی بر فنون شناسایی تداخل در محیط ابری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله پیمایشی بر فنون شناسایی تداخل ها در محیط ابری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله الگوریتم ها و محاسبات، امنیت اطلاعات، نرم افزار، هوش مصنوعی و مدیریت سیستمهای اطلاعات
کد محصول P4281

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
تداخل ها برای سیستم های ابری
فایروال ها: راه حلی عام برای گذرگاه های غیر مجاز
فنون IDS و IPS: سیر تکاملی
انواع مختلف IDS/IPS مورد استفاده در محاسبات ابری
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
D. IDS بر مبنای منطق فازی
منطق فازی می تواند برای بهره مندی از تفاسیر نادرست گذرگاه های غیر مجاز استفاده شود. مقداری انعطاف پذیری برای مسایل غیر قطعی شناسایی تداخل فراهم می کند. تیلا پارت و همکارن IDS فازی (FIDS) را برای تداخل های شبکه ای مثل SYN و سیلاب های UDP، آهنگ مرگ، بمب E-mail، حدس زدن پسورد FTP/Talent و اسکن پورت پیشنهاد دادند. استنتاج از شبکه عصبی فازی (EFuNN) برای کاهش زمان آموزش ANN است که ترکیبی از آموزش پشتیبانی شده و غیر پشتیبانی شده را استفاده می کند. نتایج آزمایشی نشان می دهد که استفاده از تعداد کاهش یافته ورودی های EFuNN دقت دسته بندی بهتری برای IDS نسبت به استفاده از ANN به تنهایی دارد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.