مقاله پاورپوینت مشتق گیری ویژگی قفل سیستم کلاچ گیربکس اتوماتیک

مقاله پاورپوینت مشتق گیری ویژگی قفل سیستم کلاچ گیربکس اتوماتیک
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مشتق گیری از شرایط با ویژگی قبل از قفل شدن بر اساس روش نظارت بر سیستم کلاچ در گیربکس اتوماتیک
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 10 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 35
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله  مهندسی مکانیک
گرایش های مرتبط با این مقاله طراحی سیستم تعلیق ترمز و فرمان، طراحی جامدات، سیستم محرکه خودرو و مکانیک خودرو
کد محصول P4152

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

روش نظارت بر وضعيت كلاج بر اساس ويژگي هاي قبل از قفل شدگي

توسعه نظری

نتایج تجربی و بحث

نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
عملکرد و اساس کار
اصطکاک مرطوب یا کلاج مرطوب در قطعات مکانیکی است که انتقال قدرت در طول عملیات موتور به چرخ ها را داشته و بر اساس اصطکاک بر روی سطوح لغزنده می باشند. روغن کاری کلاج توسط یک سیال در انتقال اتوماتیک است که توسط یک تابعATF است که به عنوان یک روان کننده خنک کننده و تمییز کننده سطوح بوده و عملکرد نرم و صافی را بوجود می آورد. با این حال، حضورATF در کلاج ضریب اصطکاک را کاهش می دهد .

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.