مقاله پاورپوینت امنیت استاتیک آنلاین با استفاده از شبکه‌ عصبی مصنوعی

مقاله پاورپوینت امنیت استاتیک آنلاین با استفاده از شبکه‌ عصبی مصنوعی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ماژول ارزیابی امنیت استاتیک آنلاین با استفاده از شبکه‌های عصبی مصنوعی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 11
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله برق قدرت، برق مخابرات، مخابرات رمز، امنیت اطلاعات و معماری کامپیوتر
کد محصول P4135

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
شاخص امنیت ترکیبی
ماژول ارزیابی امنیت استاتیک آنلاین با استفاده از ANN
سیستم تست و نتایج شبیه سازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
شبکه تابع بنیادی شعاعی
RBFN یک کلاس از شبکه‌های عصبی پیشخور و شامل یک لایه ورودی ، یک لایه مخفی، و یک لایه خروجی بودند. شبکه قادر به اجرای نگاشت غیرخطی خصیصه‌های ورودی در خروجی بود. لایه مخفی شامل نورون‌هایی با تابع فعال‌سازی گاووس بود. در طول آموزش، همه متغییرهای ورودی به نورن‌ها در طول لایه‌مخفی به طور مستقیم از طریق ارتباطات درونی با وزن واحد خورانده می‌شود و تنها وزن‌ها بین لایه مخفی و لایه یاد گرفته می‌شدند. بنابراین، RBFN همگرایی سریعتری را نسبت به MLFFN معمولی ارائه می‌دهد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.