مقاله پاورپوینت محاسبه متلاطم ناپایدار کمپرسور RAN و LES

مقاله پاورپوینت محاسبه متلاطم ناپایدار کمپرسور RAN و LES
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله محاسبه جریان متلاطم ناپایدار در کمپرسور محوری: مقایسه RAN ها و LES بوسیله آزمایش
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 12
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک و مهندسی انرژی
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی نرم افزار و مکانیک سیالات
کد محصول P4174

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
ابزار و روش ها
تاثیر تراکم شبکه بر روی محاسبات LES
تاثیر شبیه سازی تلاطم بر روی محاسبات URANS
مقایسه با داده های تجربی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
وضعیت های مرزی
یک وضعیت تزریق همراه با پارامترهای داده های تجربی در دهانه بکار گرفته شده است. برای کاهش هزینه های محاسبات، چهار پایه در راس و پایین کمپرسور جا نیوفتاده اند. تاثیر آن ها بر روی دهانه بوسیله ی تراکم تلاطم در مجرا مورد لحاظ قرار می گیرد. متاسفاته اطلاعاتی در مقیاس طول تلاطم ها در آزمایشات در دست نیست. برای LES، وضعیت مرزی بر روی نسخه ساده شده روش جریان متلاطم ترکیبی متمرکز می شود که آشفتگی هایی را در جریان نشان می دهد که تاثیرات تلاطم را شبیه سازی می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.