مقاله پاورپوینت کنترل ریسک در امنیت اطلاعات

مقاله پاورپوینت کنترل ریسک در امنیت اطلاعات
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Risk Management: Controlling Risk In information Security
عنوان فارسی مقاله مدیریت ریسک: کنترل ریسک در امنیت اطلاعات
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 16 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 4 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 3 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت پروژه، مهندسی مالی و ریسک
موضوعات مرتبط با این مقاله مدیریت ریسک
کد محصول pt9
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

هدف مدیریت ریسک

مراحل برنامه مدیریت ریسک

شناسایی ریسک

ارزیابی ریسک

کنترل ریسک

تحلیل هزینه – فایده

تجزیه و تحلیل امکان سنجی

استراتژی های کنترل ریسک

مزایا و معایب هر استراتژی

رویکردهایی استاندارد برای مدیریت ریسک

  

بخشی از پاورپوینت

تجزیه و تحلیل امکان سنجی

امکان سنجی سازمانی: آیا طرح با موضوعات سازمان مرتبط است؟ در آن برای سازمان چه چیزی وجود دارد؟ آیا در هر حالت ظرفیت های سازمانی را محدود می سازد؟

امکان سنجی عملیاتی: آیا صاحبان سهام (کاربران، مدیران و غیره) قادر خواهند بود تا برنامه را بپذیرند؟ آیا سیستم با تغییرات جدید سازگار است؟ آیا تغییرات احتمالی به کارکنان اطلاع رسانی شده است؟

امکان سنجی فنی: آیا فناوری ضروری مورد نیاز تامین شده یا قابل دستیابی است؟ آیا کارکنان آموزش دیده اند و اگر ما نتوانیم به آن ها آموزش های لازم را دهیم چگونه خواهد بود؟ آیا ما باید کارکنان جدیدی را استخدام کنیم؟

امکان سنجی سیاسی: آیا امنیت اطلاعات، بودجه ضروری مورد نیاز و توافق را در اجرای برنامه و طرح تامین خواهد کرد؟ آیا امنیت اطلاعات باید با دیگر دپارتمان ها رقابت کند تا بودجه مورد نیاز را تامین کند؟

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.