مقاله پاورپوینت مسائل و چالش های امنیتی رایانش ابری

مقاله پاورپوینت مسائل و چالش های امنیتی رایانش ابری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مسائل و چالش های امنیتی رایانش ابری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله معماری کامپیوتر، رایانش ابری، شبکه های کامپیوتری و امنیت اطلاعات
کد محصول P4224

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
کارهای مربوطه
مسائل امنیتی در رایانش ابری
چالش های رایانش ابری
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 ابر خصوصی
ابر خصوصی در مرکز داده موسسه داخلی سازمان راه اندازی می شود. در ابر خصوصی، منابع مقیاس پذیر و کاربردهای مجازی فراهم شده توسط فروشنده ابر، باهم ادغام و برای به اشتراک گذاری و استفاده در اختیار کاربران ابر قرار داده می شوند. تفاوت ابر خصوصی و عمومی در آن است که کلیه منابع و کاربردهای ابری تحت مدیریت سازمان می باشند که شبیه به تابعیت اینترانت می باشد. کاربرد برروی ابر خصوصی مطمئن تر از ابر عمومی می باشد که دلیل این امر مواجهه داخلی مقرر شده اش می باشد. تنها سازمان و ذینفعان مقرر شده می توانند به ابر خصوصی دسترسی داشته و روی آن کار کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.