مقاله پاورپوینت مه به عنوان منبع آب شیرین

مقاله پاورپوینت مه به عنوان منبع آب شیرین
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مه به عنوان منبع آب شیرین: بررسی اجمالی و چشم اندازها
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 41 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله جغرافیا
گرایش های مرتبط با این مقاله آب و هواشناسی، مهندسی و مدیریت منابع آب
کد محصول P4315

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
پروژه های جمع آوری مه آب فعلی و پیشین
طرح و برنامه زمانی پروژه
ابعاد خاص
چشم اندازهای آینده

  

بخشی از مقاله
ملاحظات فنی
جمع آوری مه آب یک تکنولوژی ساده است. یک فیلتر ی صافی در معرض تمسفر قرار گرفته و مه توسط باد به درون آن رانده می شود. بخشی از قطرات و ذرات مه روی صافی تحت فرایند فشردگی رسوب می کنند. با ورود بیشتر قطرات مه، این قطرات با هم ترکیب شده و ایجاد قطرات بزرگ تری می کنند که به درون ناودان های ابراهه ای جریان یافته و در نهایت به درون مخزن ذخیره ای وارد می شوند. از نظر شکل و اندازه و نیز مواد مورد استفاده در آن بین سیستم های جمع آوری کننده آب تفاوت های اساسی وجود دارد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.