مقاله پاورپوینت مواد پسماند کشاورزی به عنوان جاذب بالقوه برای ترسیب یون فلزات

مقاله پاورپوینت مواد پسماند کشاورزی به عنوان جاذب بالقوه برای ترسیب یون فلزات
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مواد پسماند کشاورزی به عنوان جاذب های بالقوه برای ترسیب یون های فلزات سنگین از محلول های آبی- مقاله مروری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 30 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی شیمی و محیط زیست
گرایش های مرتبط با این مقاله آب و فاضلاب، بازیافت و مدیریت پسماند، مهندسی بهداشت محیط و مهندسی عمران محیط زیست، شیمی تجزیه، شیمی محیط زیست
کد محصول P4261

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مکانیسم جذب زیستی
مدل های جذب زیستی
عملکرد مواد پسماند کشاورزی به عنوان جاذب های زیستی برای حذف فلزات سنگین
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
حذف سرب
منبع اصلی سرب در محیط، اشکال مختلف پلاستیک ها، ابزارهای صیقل دادن، لوله های اشعه کاتد، سرامیک ها، لحیم ها، قطعات فلش سرب و دیگر محصولات ثانویه، احیا فولاد و غیره می باشد. سرب می تواند ایجاد طیف وسیعی از اثرات زیستی بسته به سطح و مدت زمان در معرض قرار گیری کند. در محیط، سرب با ذراتی نظیر روغن ها، نفت، رسوبات و پسماند ها به طور قوی ای پیوند برقرار کرده و از این رو حذف آن ها یک مشکل اصلی محسوب می شود. پسماند های کشاورزی مختلف نظیر کاه برنج، شلتوک سویا، ملاس نیشکر، پوسته بادام زمینی و گردو در حالت طبیعی خود برای حذف سرب به کار گرفته شده و کارایی بیش از 98 درصد را نشان داده اند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.