مقاله پاورپوینت نارسایی حاد کلیه مرگ و میر

مقاله پاورپوینت نارسایی حاد کلیه مرگ و میر
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله نارسایی حاد کلیه، مرگ و میر، طول مدت اقامت و هزینه بستری در بیماران
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله گوارش و کبد
کد محصول P4169

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
مواد و روش ها
نتایج
بحث و گفتگو

  

بخشی از مقاله
تجزیه و تحلیل آماری
متغیرهای پیوسته به عنوان میانگین ±SD یا متوسط با دامنه ی میان چارکی و در مقایسه با آزمون t و یا آزمون مجموع امتیازاتWilcoxon ، در زمان مناسب توصیف شده است. متغیرهای قطعی به عنوان نسبت و در مقایسه با آزمون?^2 تعریف شده اند. ما از رگرسیون لجستیک برای تخمین احتمال مرگ با AKI، تنظیم برای همراهی با سن، جنس، وزن DRG، گروه ICD-9-CM، و CKD استفاده کردیم. از آنجا که مرگ در میان بیماران مبتلا به افزایش بزرگ در SCR نسبتا شایع بود، میزان خطر با استفاده از روش Zhang و Yu (6) برآورد شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.